Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

0 МКД

Се продава од: Bmw x5 Вчера 02:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Dzipot e donesen od germanija,momentalno e na redovni bugarski tabli,se carini za den-dva...
3.0d m-paket 258ks,dva para gumi 20" letni i zimski
Dzipot e kupen od BMW salon vo germanija,redovno e servisiran,a za opremata M-paketot dovolno objasnuva...
Moze zamena za stan vo Skopje 50-60m2...
Leaflet
Кон почеток