Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X5 xdrive

0 ЕУР

Се продава од: Sheval 29 ноем. 03:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Prodavam BMW X5 xdrive
KOLLATA E REGISTRIRENA CELLA GODINA +ZELE
KOLLATA E SO 7SEDISHTA LADNO TOPLO
IMA NAVIGATION SENZORI ZA PARKING TEMPOMAT NOVI GUMI SERVISIRENA MOZI DA SE VIDI VO SEKOE VREME ZA POVEJKE INFO
TEL 070-841-807
Sheval
 
070841807
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации