Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0 D -08 kako nov

Оглас од претпријатие Се продава од: Cars 11 дек. 14:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
SUV
Модел
X5
Se Prodava BMW X5 3.0D 2008 God
Dzipot e uvezen od Svedska so vozenje
Registriran Z.karton na Svedski Dokumenti
Moze da se carini za eden den
Od Oprema Poseduva
Climatronic dvozonski
Tempomat
Board Kompjuter
Komando na volan
Kozni sedista
Greaci na sedista
Parking senzori napred nazad
Al Pragovi
Dva rala bandasi 18-ki na slikive+19-ki
Bi-xenon svetla
Maglenki
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori
Memoria na sedista
Rekaro sedista
Elektricni sedista
Euro Kuka
Aux
Uste mnogu drugi raboti...
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Leaflet

Cars

4 Огласи во продавницата

VW SHARAN 1.9 TDI 116KS AVTOMATIC -
MERCEDES E 320 CDI AVANTGARD PANORAMA 6 700 EUR
MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI -
Кон почеток