Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw X5 xDrive

0 МКД

Се продава од: /// 13 јан. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Ресен
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Donesen od Svajcarija
077910920
Leaflet
Кон почеток