Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0.D

0 ЕУР

Се продава од: Goran 19 септ. 23:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Voziloto e vo odlicna sostojba. Kupeno i servisirano vo M car (ovlasten servis)
Kilometraza: 110 000km
Kolata e so ful oprema, novi zimski gumi, paket letni gumi. Registrirano do 31.12.2020, poseduva i zelen karton.
Кон почеток