Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0D M-SPORT ORG KM 257K FULL OPREMA

16 500 ЕУР

Се продава од: Toni 18 јан. 01:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
BMW X5 SPORT Motor : 3.0 dizel X-Trail
Godina : 11/2007-08
Original KM : 256.XXX Full oprema - Nova Performance Gumi (Dunlop) - 21” bandasi - site pregledi se napraveni - panaroma - navigacija

KOLATA E PRED 5 MESECI OD GERMANIJA
KOLATA E VO NAJDOBRA SOSTOJBA. 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Кон почеток