Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0 d

0 ЕУР

Се продава од: BMW X5 3.0 d. 18 фев. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
X5
Prodavam BMW X5 3.0 d so full oprema.
Uvezeno e od CH Svajcarija
NEMA plateno davacki. Na STRANSKI dokumenti e.
Moze zamena samo za po malo vozilo so vasa doplata.
Tel: 070673999
BMW X5 3.0 d.
070673999
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации