Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 TOP CENA

Се продава од: Vlatko 18 апр. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Voziloto e super sostojba, so mnogu oprema i bez nikakva zabeleska
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток