Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A7 3.0TDI QUATTRO S-LINE-12

22 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 22 авг. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата

VW GOLF 1.9TDI COMFORTLINE -08 4 700 ЕУР
PEUGEOT 307 1.6HDI KLIMA-07 2 950 ЕУР
AUDI A4 2.0TDI S-LINE -06 5 300 ЕУР
FORD MONDEO 2.0TDCI GHIA EXECUTIV OPREMA-08 5 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
AUDI A7 3.0TDI QUATTRO S-LINE
GOD.NA PROIZV.12/2012
POM.KM 235.000
OPREMA; KLIMATRONIK,
20'AL.BANDASI SO NOVI GUMI ,ELEKTRIKA NA STAKLA,AIRBAG,ABS,SERVOTRONIK,.....
REGISTRIRANA DO 07/2020

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата
MAZDA 5 2.0DITD- KLIMATRONIK 7SEDISTA-08 4 500 ЕУР
AUDI A7 3.0TDI QUATTRO S-LINE-12 22 500 ЕУР
VW CADDY MAXI 1.6TDI KLIMA -11 6 800 ЕУР
AUDI A4 AVANT 2.0TDI -07 5 300 ЕУР
Кон почеток