Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0 XDRVE

22 000 ЕУР

Се продава од: BMW-X5 19 мај 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Se prpdava BMV X5 so ful oprema
Registrirano do 25 dekemvri 2018
Zelen karton godisen
Letni gumi kontinental 4kom
Zimski gumi novi 2017g mesalin alpin
Parking senzori
Automatski menjac
Koza celosno
4x4
Sport paket
Kolata e nova donesena pred edna godina od Belgija od prv gazda so 122 000km


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации