Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 4.0 X5

19 500 ЕУР

Се продава од: Nancho 25 септ. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
BMW X5 4.0 = 306 k. S.
Facelift, (F15 = motor)
9 g automatic menuvac
kupen e od BMW salon vo Austija
Originalni 200 000
Servisna kniska
Smenet lanec, 2 para gumi
Keramicka zastita
Registriran na MK tabli cela godina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации