Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X5 3.0

3 500 ЕУР

Се продава од: Ljupche Mitov 24 септ. 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Se prodava X5 2004 god.so full oprema servisiran redovno,so mali karoseriski zabeleski.
Na Bugaraski tabli uvezen od Anglija so desen volan.
Cena 3500 evra.
075 255 556
Ljupche Mitov
075255556
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации