Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Се продава од: Ajet Вчера 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV
Модел
X5
Kolata e so full oprema panorama krov avtomatik 4 novi bandasi Godina na proizvodstvo 2007. Napraven e golem servis ulje bmw kaisi sajmna na radilica Registrirana cela godina + zelen karton.
Leaflet
Кон почеток