Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW X5 3.0 Dizel 245HP uvezen od CH

7 000 ЕУР

Се продава од: Nikola Angelkov 07 септ. 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X5
Mozna e zamena so vasa doplata
Nikola Angelkov
078424692
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации