Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X6 3.5

26 800 ЕУР

Се продава од: Blerim 05 јул. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X6
Se prodava X6 3.5 registriran do februari 2021, so 4 zimski 19ki, full oprema top sostojba, doneseno od LUZERN, HEAD UP DISPLAY, 360 stepeni kamera, zadna kamera, senzori , navigacija, tempomat, greaci na sedista, shiber, zavesi na zadni vrati, golem servis napraven pred 3000-4000km, menuvan ulje na menjac, diskovi, gurtni.
Blerim
71260411
Leaflet
Кон почеток