Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Се продава од: Slavica Вчера 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X6
BMW X6 3.0D 245KS SPORT PAKET
-KUPEN OD GERMANIJA OD PRV SOPSTVENIK
-OPREMA EKSTRA FULL
-HEAD UP DISPLAY
-F1 BRZINI NA VOLAN
-NAVIGACIJA SO GOLEM EKRAN
-BI KSENON
-PARK ZENZORI PREDNI ZADNI
-SIBER
-PRAGOVI FABRICKI
-SINI NA KROV
-GREACI NA SEDISTA
-REKARO SPORTSKI SEDISTA
-20 AL.BANDASI
-SERVISNA KNISKA
Slavica
072697222
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации