Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X6 4.0

Се продава од: Edo Денес 00:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X6
Bmw x6
Motor 4.0 so 306 konja
Facelift
Registrirana i zelen karton do 2021
Napraven e golem servis ( lacnce i zategaci )
Napraven e servis na menjacot
So djipot sleduva 2 para bandazi
22 ki so letni gumi
20 ki M paket so letni i zimski gumi
Kolata e so ful oprema
Soncev krov
Greaci na volan
Kamera 360
Head up ( pokazuva kilometraza na sofersajbma )
Golema navigacija
Masazeri na sedista
i nema dodatni ( skrieni ) trosoci

Leaflet
Кон почеток