Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X6 3.0 D XDRIVE

35 000 ЕУР

Се продава од: Vigan 31 јул. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV
Модел
X6
BMW X6 3.0 D XDRIVE
180KW
2011 G

MOZE ZAMENA SO POMALO VOZILO
Leaflet
Кон почеток