Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw x6 4.0d 2012

37 000 ЕУР

Се продава од: Miki 15 јан. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
2012
Менувач
Автоматски
Километража
95 000 - 99 999
Гориво
Нафта
Регистрација
Македонска
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV
Марка
X-модели / BMW
Модел
X6
Voziloto e sega doneseno od svajcarija reg.cela god..napraven kompleten servis ulje filtri plocki diskovi 4 novi zimski gumi...full oprema kameri vakum ...
Leaflet
Кон почеток