Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X6 3.5D Xdrive 286ks

18 500 ЕУР

Се продава од: Borce 11 апр. 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
X6
Dzipot e vo odlicna sostojba kupen pred 5 godini od prv gazda so 120.000km, momentalno e na 220.000km, redovno servisiran.
So Dzipot odat komplet 4 letni gumi i 4 zimski, krovni nosaci za bagaz i skii.
Moze zamena samo so Porsche Panamera ili Bmw 650 od 2012 nagore so moja doplata
Leaflet
Кон почеток