Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW X6

45 000 ЕУР

Се продава од: xxx 27 ноем. 22:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV
Модел
X6
kolata e vo extra sostojba moze i najubavo bmw x6 vo mk
cenata e fiksna za kes
Leaflet
Кон почеток