Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW Z4 2.2I benzin 2004

7 000 ЕУР

8 500 ЕУР

Се продава од: Darko Mitkovski 21 септ. 18:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Кабриолет
Модел
Z4
Se prodava BMW Z4 2.2i proizvedeno 05/2004god , 125KW , 170HP. Avtomobilot e vo odlicna sostojba bez nikakvi mehanicki problemi so redoven servis. Licno go imam uvezeno od Italija od privaten sopstvenik i go imam vo poslednite 8 godini.Go prodavam poradi zaminuvanje vo stranstvo. Avtomobilot moze da se vidi vo Chevahir,Aerodrom- Skopje. Cenata e 7000E. Samo za seriozni kupuvaci.
Darko Mitkovski
078858697
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации