Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Chevrolet Tacuma 2009

2 599 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gode dva 25 ноем. 20:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата

Peugeot 407 coupe automatik 2.7 moze i zamena 2 799 ЕУР
VW Buba 1.9tdi ekstra moze i zamena 4 999 ЕУР
VW Passat 1.9tdi automatic moze i zamena 2 899 ЕУР
Škoda Octavia, 2.0 FSI, benzin, moze i zamena 4 699 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Chevrolet
Chevrolet Tacuma benzin registriran cela godina
2009 god
2599€
Gode dva
Prodazba na uvezuvani i neuvezuvani vozila, site se socuvani i vo odlicna sostojba mozni i zameni.
Посетете ја нашата продавница
Briselska 31 Прикажи на мапата
075 254 662 070 268 111
https://www.pazar3.mk/godeavtomobili
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата
Škoda Octavia, 2.0 FSI, benzin, moze i zamena 4 699 ЕУР
Se prodava citroen jampy 2007 god full oprema 5 199 ЕУР
Passat 1.6 tdi extra moze i zamena 17 999 ЕУР
Chrysler automatik dizel 7 sedista moze i zamena 6 399 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации