Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CHEVROLET AVEO moze i zamena

3 199 ЕУР

Се продава од: ivica 01 јун. 00:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Chevrolet
Модел
Aveo
se prodava sevrolet aveo 1.2
2007 god
reg do 12 .mesec
kupeno od mk jas sum vtor gazda
kolata e kako nova
4 novi gumi
plin dizna atest plimont
klima
2 airbag
centralno so dalinsko fabricno
napraven servis
kolata e pali vozi bez nikakov vlog
moze i zamena
telefon .78534666
Leaflet
Кон почеток