Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Aveo moze i zamena

3 199 ЕУР

Се продава од: Ivica 30 апр. 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Chevrolet
Модел
Aveo
Sevrolet aveo 1.2 benz plin
Jas sum vtor gazda kolata e nova
2 airbag
Klima
Centralno so dalinsko fabricno
Plin ats dizna
Servis
Novi 4 gumi
Kolata e top nema nisto za vlozuvanje
Moze i zamena
078534666 ivica
Leaflet
Кон почеток