Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Aveo 1.6 Automatik 115KS, 2013 god.

6 000 ЕУР

Се продава од: Agon 17 апр. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Chevrolet
Модел
Aveo
Se prodava Chevrolet Aveo 1.6 Automatik (115KS) 2013 godina. Kupeno vo Makedonija, prv vlasnik, redovno servisirano. Sevkupnata oprema e navedena podolu. Osven drugo, kolata ima kako oprema "My Link" touch sistem za audio i zabava, plus prvoklasen sistem za plin od Plimont.

Стандардна опрема: Клима уред, ABS, ESP, Cruise control, 6 воздушни перничиња, Електрика на предни и задни стакла, Електрика на ретровизори, Радио CD MP3 со 6 звучници, Bluetooth, USB, Board computer, Серво волан подесив по висина и телескопски, Централна брава со далечинско, Еден преклоплив клуч,
Кодиран клуч, Имобилизер, Браници во боја на каросериja, Диск кочници напред барабан позади, Предни светла подесиви по висина, Isofix, Делива задна клупа 60/40, Kит за лепење гуми, Хромиран прстен на менувач, Држач за наочари, Пепелник, Рачки во боја на каросерија, Хром на маска, Команди на волан,Возачко седиште подесиво во 4 насоки, Мерач на надворешна температура, Наслон за рака напред, Кожен волан со 3 краци, Фиока под совозачко седиште, Хромирани рачки, 16 Алуминиумски фелни со гуми 205/55 R-16, Магленки, Хром лајсни на предни и задни светла, Хром лајсни на прозори, Паркинг сензори позади,
Автоматски светла, Отвор за вентилација за задна клупа.

• Боја: Металик темно кафеава
Кон почеток