Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CHEVROLET CAPTIVA 2.0vcdi -07 MOZNI ZAMENI

6 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: K&S-AUTO 02 авг. 08:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
K&S-AUTO

K&S-AUTO

5 Огласи во продавницата

AUDI A3 2.0TDI QUATTRO 06 5 000 ЕУР
VW PASSAT CC 2.0TDI 10 MOZNA ZAMENA 11 600 ЕУР
RENAULT KANGOO 1.5dci 08 4 800 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI DSG 05 4 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Chevrolet
Модел
Captiva
CHEVROLET CAPTIVA 2.0vcdi 150ks 4x4, NA REALNI 180.000km SO FUL OPREMA, NA VOZILOTO SE PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!!!
- MOZNI ZAMENI CENA 6800eur
K&S-AUTO
Avtomobili prodazba. DIREKTEN UVOZ NA ABTOMOBILI OD ITALIJA!!!!
Посетете ја нашата продавница
sv.Joakim osogovski 151/12 kriva palanka Прикажи на мапата
071252454
K&S-AUTO
071252454
Leaflet
K&S-AUTO

K&S-AUTO

5 Огласи во продавницата
AUDI A3 2.0TDI QUATTRO 06 5 000 ЕУР
RENAULT KANGOO 1.5dci 08 4 800 ЕУР
VW PASSAT CC 2.0TDI 10 MOZNA ZAMENA 11 600 ЕУР
AUDI A3 2.0TDI DSG 05 4 000 ЕУР
Кон почеток