Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 -08 7-sediste

Се продава од: captiva 19 јун. 19:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Chevrolet
Модел
Captiva
Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 2008 7-sediste full oprema sega napraveno servis novi gumi reg. So zelen karton ekstra cena za kesh 070233978
captiva
070233978
Leaflet
Кон почеток