Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Chevrolet Captiva 2.0 vcdi 150ks koza 4x4 2009 MT Auto

6 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Mini Cooper One 1.4 95ks 133000km nov 2008 MT Auto 4 900 ЕУР
VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 ЕУР
Fiat Bravo 1.9jtdm 120ks novo 2008 MT Auto 3 900 ЕУР
Fiat Bravo 1.6 JTDM 120ks 155.000km 2009 MT Auto 4 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Chevrolet
Модел
Captiva
chevrolet captiva 2.0 vcdi 150 ks cosmo koza 4x4 7 sedista
- servisna kniska , 2 klucevi, nova unikat -
- napomena: 176000 km - 100 % garancija za km
- 2 klucevi -
- dzipot e bukvalno nov nov nov

- 4 x 4 pogon na 4 trkala
- kozen enterier
- park senzori
- navigacija
- sedista so el podesuvanje
- 7 sedista
- greaci na sedista
- novi zimni gumi kupeni 2019 so faktura
- klimatronik dvozonski(ladi perfektno)
- tempomat
- komandi na volan
- bluetooth
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- alu bandazi original so novi gumi
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno na vo chevrolet
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 2 klucevi
- 100 % realni 176000 km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor vcdi
** potrosuvacka 6l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** 100% garancija za km ! ! !

-- uvezena od italija ....plateno se do registracija

-- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne na facebook ** mt auto **
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Fiat Grande Punto 1.3jtd 75ks 121000km 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Fiat Grande Punto Evo 1.3jtd 75ks 152.000km 2011 MT Auto 4 500 ЕУР
Mazda CX-7 2.2 D 175ks 4X4 kamera TV navi full 2010  MT Auto 10 500 ЕУР
Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto 4 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации