Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva

0 ЕУР

Се продава од: Стојан Ѓорески 07 дек. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Chevrolet
Модел
Captiva
СЕ ПРОДАВА ШЕВРОЛЕТ КАПТИВА 2.0 VCDI регистрирана до 2017 година, екстра нови гуми, клима.....
ДАЈТЕ ПОНУДА!!!!
БЕЗ ЗАМЕНИ!!!!
Контакт телефон 070 212 466
Стојан Ѓорески
070 212 466
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации