Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva 4x4 Camera Navigacija

Се продава од: Zoran 14 фев. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Chevrolet
Модел
Captiva
+ Ррегистрација до септември 2020
+ 4 нови зимски гуми

Опрема:
• Mеталик боја
• Алуминиумски бандажи 235/60 R18
• 4х4
• Камера
•. Навигација
• Затемнети стакла (атестирани и запишани во сообраќања)
• Фарови за магла
• Задни светла за магла
• LED Фарови
• Систем за чистење на фарови
• Имобилајзер
• Централно заклучување
• Електрика на прозори
• Електрика на ретровизори
• Кожни седишта
• Греење на седишта
• ABS антиблокирачки систем на сопирачките
• ESP електронска стабилизирачка програма
• ESP Off-road
• Асистент при поаѓање
• Помош при нагорнина
• Воздушни перничиња
• ASR контрола на пролизгување
• Ел отворање багажник
• Климатроник
• Радио CD
• Радио CD MP3
• Сензори при паркирање (предни и задни)
• Асистент за долги светла
• Трет ред седишта (7 седишта)
• Темпомат
• Серво управувач
• Мултифункционален волан
• Борд компјутер
• Bluetooth за телефон
• TV приемник
• Кожен волан
• Регулирање волан
• Наслони за глава
• Шини на покривот
Кон почеток