Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva 2.0 VCDI 4X4

0 ЕУР

Се продава од: Angel 04 јан. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Chevrolet
Модел
Captiva
Se prodava Chevrolet Captiva 2.0VCDI
110KW-150KS 2006G 4X4
-Euro 4 Standard
-Manualen menuvac
-Voziloto ne e od uvoz.Kupeno e od Autokukja Makedonija,vtori gazdi.
-199,000 km

-Od oprema Poseduva:
-Servo volan
-ABS,ESP,AIR BEG X8
-Klima
-CD player
- Elektrika na prozori
- Elektrika na retrovizori
-Komandi na volan za radio

CENA PO DOGOVOR.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации