Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva

7 800 ЕУР

Се продава од: Велика 23 окт. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Chevrolet
Модел
Captiva
Добро зачуван. Гаражиран со нови летни гуми плус зимски гуми. Целосно сервисиран .фул опрема, кука, алуминиумски бандажи.
Велика
070310198
Leaflet
Кон почеток