Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Cruze -10

8 700 ЕУР

Се продава од: Slobodan Risteski 27 мај 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Chevrolet
Модел
Cruze
Возилото е во одлична состојба.

Chevrolet Cruze LS plus 2.0 full oпрема, diesel

Регистрирано до Април 2017

Опрема: ABS Кочници, ESP, Електронски клима уред, Airbag за возач, совозач, странични и кровни, Троен инфо дисплеј, Централно заклучување со далечинско, Електрични прозори напред и позади, Електрични ретровизори, Електрично висинско подесување на фарови, Тонирани стакла, Преклопливи клучеви, Централно трето стоп светло, Делива задна клупа, Радио CDMP3, Алу. Фелни 17'', Паркинг сензори позади, Кожен волан, Команди на волан за радио, Темпомат, Хромирана лајсна на прозори.
Slobodan Risteski
+38971306639
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации