Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CHEVROLET CRUZE -10

8 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: „СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ 11 дек. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Chevrolet
Модел
Cruze
Се продава Chevrolet Cruze-2010
Изминати километри- 77.500км
Дизел
Рачен менувач
Можност за купување на лизинг
„СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ
076/ 33 66 55
Leaflet
Кон почеток