Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Cruze 1.6

6 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 13 ноем. 01:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 12.840 МКД / месечно

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Great Wall Voleex 1.5 -
VW POLO -11 5 500 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
Opel Corsa 3 800 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Chevrolet
Модел
Cruze
Се продават три Sevrolet Cruza 🚙
Цена во пакет за трите Sevroleta e 15.000еур.
Моб. 070-444-377
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Opel Corsa 3 800 ЕУР
Great Wall Voleex 1.5 -
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
Кон почеток