Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Matiz plin

1 300 ЕУР

Се продава од: Mile 01 септ. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Chevrolet
Модел
Matiz
Se prodava i zamenuva moze za vespa ili skuter
075554702 Mile
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации