Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Chevrolet Spark -18 rent a car

30 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Prikoloka za kafe, 3.990eur 3 990 ЕУР
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Chevrolet
Модел
Spark
Chevrolet Spark rent a car
Extra equipment:
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 ЕУР
Prikoloka za kafe, 3.990eur 3 990 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации