Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

chevrolet spark

1 350 ЕУР

Се продава од: cheveolet Spark 24 мај 03:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Chevrolet
Модел
Spark
se prodava chevrolet spark 0.8 benzin vo odlicna sostojba
cheveolet Spark
070675212
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации