Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava

1 500 ЕУР

Се продава од: Ангела Николовска 27 јул. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Chevrolet
Модел
Spark
Dobro socuvan ne registriran vo odlicna sostojba servo volan klima
Ангела Николовска
071918120
Leaflet
Кон почеток