Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Chrysler 300C

0 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Денес 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Караван
Марка
Chrysler
Модел
300C
Se prodava Chrysler 300C Registriran cela godina.
Cena po dogovor... mozna e zamena za pomal avtomobil
Aleksandar
071222641
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации