Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chrysler 300C

Се продава од: Filip 03 мар. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Chrysler
Модел
300C
Odlicna sostojba .full oprema.2006/2005 Atest plin uste pod garancija . Novi gumi napred 2016 , redovno servisirana ,servisna kniska -proverka na kilometri kade sakate .

Cena za kesh - ITNO odlicna cena

Cena za zamena 9000 EUR
Leaflet
Кон почеток