Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chrysler 300C 3.5 limited

9 999 ЕУР

Се продава од: Chrysler 28 фев. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Chrysler
Модел
300C
Prodavam Chrysler 300C 3.5 limited registrirano servisirano so full oprema odlicno socuvan voziloto poseduva plinski ured.
Chrysler
078205040
Leaflet
Кон почеток