Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Chrysler PT Cruiser 2.2 cdri

4 200 ЕУР

Се продава од: Бобан 26 јул. 09:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Chrysler
Модел
PT Cruiser
Voziloto e vo super sostojba, napraveno za sopstvena dusa - ljubitelite na PT Cruiser ke go razberat toa.Bojata e bela perla so crn krov, Elektricni prozori, aluminski bandasi, novi gumi, klima, tempomat, napraven kompleten servis - dokazi na mesto, vo voziloto nema nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, zelen karton i platena celogodisna vinetka za BG,familijaren avtomobil so mala potrosuvacka.
Korekcija na cenata na mesto - NE po telefon
Бобан
070344500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации