Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chrysler Voyager SE

800 ЕУР

Се продава од: SLOBOAN 17 фев. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Chrysler
Модел
Voyager
Proavam kola marka chrysler model voyager SE vo ispravna sostojba cena 800 eur informacii na telefon: 075-607-358 Slobodan -
Prilep
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации