Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Chrysler automatik dizel 7 sedista moze i zamena

6 399 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gode dva 25 ноем. 20:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата

Ford Cougar 2.0 TDCI ekstra moze i zamena 9 999 ЕУР
DAF 360 ekstra moze i zamena 15 999 ЕУР
Peugeot 407 coupe automatik 2.7 moze i zamena 2 799 ЕУР
Škoda Octavia, 2.0 FSI, benzin, moze i zamena 4 699 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Chrysler
Модел
Voyager
Voziloto e vo super sostojba , servisirano , registrirano , so 7 sedista , nosi motor od Mercedes , dizel moze zamena so vasa doplata.
Na zamena voziloto e 7499 evra.
Gode dva
Prodazba na uvezuvani i neuvezuvani vozila, site se socuvani i vo odlicna sostojba mozni i zameni.
Посетете ја нашата продавница
Briselska 31 Прикажи на мапата
075 254 662 070 268 111
https://www.pazar3.mk/godeavtomobili
Gode dva
 
075 254 662
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата
Kompjutersko biro 1 999 МКД
VW Buba 1.9tdi ekstra moze i zamena 4 999 ЕУР
Chevrolet Tacuma 2009 2 599 ЕУР
Se prodava citroen jampy 2007 god full oprema 5 199 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации