Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 Picasso SPACETOURER 1.6HDI 120HP

10 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 18 фев. 15:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

268 Огласи во продавницата

VW Tiguan 2.0 tdi 170hp 4 motion 10 300 ЕУР
Opel Insignia 1.6 cdti 136hp selective 10 900 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 150HP 19 800 ЕУР
Audi A4 2.0TDI 150HP BUSINESS 19 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
ШИФРА: 680704

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

268 Огласи во продавницата
BMW 518 D 2.0 150HP AUTOMATIC 21 700 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTI 136HP EcoFLEX BUSINESS 10 400 ЕУР
Audi A7 Sportback  3.0tdi 28 400 ЕУР
Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации