Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava dijana

15 000 МКД

Се продава од: Aleksandar 06 окт. 23:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Se prodava dijana motor ispraven
Aleksandar
078361956
Leaflet
Кон почеток