Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen AX

0 МКД

Се продава од: Petre Nedelkovski 20 јун. 11:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
AX
Kolata e korodirana od nadvor,oštetena,registrirana .Nema drug problem,pali vozi so rezervna remontirana bošpumpa.
Petre Nedelkovski
078482439
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации