Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroën AX

1 МКД

Се продава од: Лефтерка Ковачева 25 јан. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
AX
Se prodava Citroën AX za delovi.
Kontakt 077/702-629 Marjan
Лефтерка Ковачева
Leaflet
Кон почеток